Beware of buying gems, that is a total rip off. Wasted 13 bucks in about an hour... Thought 13 dollars / 3000 gems would be good for much longer than that. It looked like I might need 50 per lesson but in fact each mistake costs 90 gems. Feeling very ripped off.